info@stylemixthemes.com

Praca: Content copywriter

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Content copywriter
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Numer: StPr/21/0376
OBOWIĄZKI:
-tworzenie spójnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w języku polskim lub angielskim -redagowanie materiałów marketingowych na potrzeby marketingu tradycyjnego: ofert handlowych, prezentacji, infografik, ulotek, plakatów, opakowań i etykiet- kreowanie interaktywnego kontentu w mediach elektronicznych: blog, media społecznościowe, strona internetowa, newslettery- opracowywanie koncepcji kreatywnych do kampanii promocyjnych- analizę trendów komunikacyjnych na rynku i działań konkurencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność tworzenia tekstów zoptymalizowanych pod SEOdobra znajomość pakietu Office prezentacje, teksty, zestawieniadobra znajomość języka polskiego (ortografia, interpunkcja, stylistyka, gramatyka)

Miejsce pracy:

Gorzów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2021-03-05