info@stylemixthemes.com

Praca: Inspektor nadzoru inwestorskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Inspektor nadzoru inwestorskiego
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/2449
OBOWIĄZKI:
kontrolowanie realizacji robót budowlanych, dostaw i usług dla zadań ujętych w planie inwestycji budowlanych i remontów nieruchomości w zakresie zgodności z umową, pozwoleniem na budowę, dokumentacją techniczną, przepisami prawa budowlanego, Polskimi Normami, przepisani ppoż, bhp, ochrony środowiska i innymi w ramach sprawowanego nadzoru inwestycyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe elektryczne lub elektroenergetyczne, co najmniej 2 lata doświadczenia, uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, świadectwo kwalifikacyjne Dozoru i Eksploatacji, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3 m., poświadczenie bezpieczeństwa do dostępu informacji niejawnych lub kandydat podda się postępowaniu sprawdzającemu do dostępu do informacji niejawnych

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 956 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-12-03