info@stylemixthemes.com

Praca: Inżynier utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin
Inżynier utrzymania ruchu
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu: mechatronika, automatyka i robotyka, elektryka/ elektronika
  • praktyczna znajomość sterowników PLC SIEMENS (Step 7, TIA portal)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
Twoje zadania:

  • dbanie o park maszynowy w zakresie bezawaryjnej realizacji zadań oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
  • współpraca z działem produkcji w identyfikowaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo pracy, jakość i efektywność produkcji
  • zamawianie części potrzebnych do realizacji prac planowanych oraz za magazyn części zapasowych potrzebnych do utrzymania ciągłości ruchu maszyn
  • udział w projektach technicznych i inwestycyjnych w zakładzie
  • koordynowanie pracy firm zewnętrznych świadczących usługi dla działu utrzymania ruchu
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 7000 - 8000 zł brutto
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty sportowej
  • przyjazną atmosferę pracy i komfortowe warunki pracy
  • pracę w systemie 3-zmianowym (8.00- 16.00 - 24.00) od poniedziałku do piątku
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w miejscowości Strzelce Krajeńskie

FIRMA:
Asistnet Sp. z o.o.
lubuskie/Strzelce Krajeńskie, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-30