info@stylemixthemes.com

Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Kierowca
Miejsce pracy: Rzepin
Numer: StPr/20/0542
OBOWIĄZKI:
1.prowadzenie pojazdu - ( bus) - 3,5 t.2.wypełnianie dokumentów przewozowych.3.wyjazdy - 8 tyg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: Doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy u jednego pracodawcy
Uprawnienia: asertywność, komunikacja

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : posiadanie prawo jazdy min. 10 lat[Umiejętność 1] : dobra kondycja fizyczna i sprawność ruchowa

Miejsce pracy:

Rzepin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

STANOWISKO:
Kierowca
LOKALIZACJA:
lubuskie/Rzepin
DATA PUBLIKACJI:
2020-11-11