info@stylemixthemes.com

Praca: Kierownik ds. usług

Oferta została przeniesiona do archiwum

ogólnopolska firma specjalizująca się w świadczeniu usług czystościowo-porządkowych

poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik ds. usług
Miejsce pracy: Żary, Żagań
Nr ref.: DGP/01/03/2020
Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie zarządzanie i koordynowanie realizacją usług porządkowych na kontraktach w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klientów zgodnych z realizowaną umową i założonym budżetem oraz nadzór i zarządzanie zespołem.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta,
  • wysoka kultura osobista, samodzielność i komunikatywność,
  • doskonała organizacja własnego czasu pracy,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy.
Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • różne formy zatrudnienia; umowa o pracę, umowa zlecenie,
  • nastawienie na długoterminową współpracę,
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym, lubiącym się zespole,
  • szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów,
  • pakiet ciekawych szkoleń,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu Multisport.

FIRMA:
DGP Clean Partner Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Żary, Żagań
DATA PUBLIKACJI:
2020-03-26