info@stylemixthemes.com

Praca: Kierownik produkcji

Ogłoszenie numer: 6058488, z dnia 2021-11-22

Zakład Metalowy Staryk sp z o.o sp k.

Kierownik produkcji

Miejsce pracy: lubuskie / Żary

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy i ocenę , motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo.
  • Realizacja planów produkcyjnych z wymaganą jakością.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji.
  • Tworzenie harmonogramów produkcyjnych w porozumieniu z zarządem firmy.
  • Współpraca z kooperantami i działem zakupów.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • Kontrola jakościowa produkcji w toku.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży metalowej.
  • Dobra znajomość zagadnień produkcyjnych.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Planowanie i kontrolowanie procesów produkcji.
  • Umiejętność analizowania, rozwiązywania problemów produkcyjnych.
  • Kierowanie kadra pracowniczą.

Oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w firmie z 30 letnim doświadczeniem.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Wsparcie ze strony pracodawcy i współpracowników.

LOKALIZACJA:
lubuskie/Żary
DATA PUBLIKACJI:
2021-11-22