info@stylemixthemes.com

Praca: Menedżer ds. Sprzedaży

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki CIECH Vitrosilicon poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Menedżer ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Iłowa
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym lub sprzedażowym, związanym z aktywnym pozyskiwaniem klienta (B2B)
  • Wysoka orientacja na realizację celów
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS Power Point)
  • Samodzielność, zaangażowanie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność i gotowość do zagranicznych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie i nastawienie na sukces
Twoje zadania:
  • Realizacja sprzedaży na wskazanych rynkach
  • Monitorowanie obsługiwanego rynku oraz działań konkurencji
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami firmy
  • Opracowywanie raportów sprzedażowych
  • Przygotowywanie prezentacji oraz ofert handlowych
  • Rozwój rynku eksportowego – pozyskiwanie nowych odbiorców (B2B; rynki Europy zachodniej i Azji)
  • Rozwój współpracy z obecnymi klientami
  • Wspomaganie dyrektora handlowego we współpracy z kluczowymi klientami
  • Udział w targach i sympozjach branżowych

FIRMA:
CIECH Pianki Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Iłowa
DATA PUBLIKACJI:
15-03-2019