info@stylemixthemes.com

Praca: Menedżer gminnej strefy rozwoju

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Menedżer gminnej strefy rozwoju
Miejsce pracy: Sulęcin
Numer: StPr/21/0175
OBOWIĄZKI:
Menedżer Gminnej Strefy Rozwoju. Opieka i nadzór nad prowadzonymi inwestycjami na terenie Strefy. Współpraca z lokalnymi władzami samorządowymi. Więcej informacji na temat możliwości współpracy znajduje się na stronie www.gminnestrefyrozwoju.org. Wymagane wykształcenie minimum średnie z maturą oraz angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany. Umiejętności: cechować się osobowością przywódcy, przejść pozytywnie szkolenie preselekcyjne organizowane przez Komitet oraz wykazać się inicjatywą i przedsiębiorczością w czasie kolejnego etapu tj. kontraktu edukacyjno-socjalnego. Miejsce wykonywania pracy: powiat sulęciński, praca zdalna, home office. Rodzaj umowy- kontrakt menedżerski. Tel.509 361 446 Grzegorz Kudła
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Sulęcin

Rodzaj umowy:

Kontrakt menedżerski

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

LOKALIZACJA:
lubuskie/Sulęcin
DATA PUBLIKACJI:
2021-04-21