info@stylemixthemes.com

Praca: Nauczyciel- wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Nauczyciel- wychowawca
Miejsce pracy: Siedlisko
Numer: StPr/21/0191
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel - wychowawca w przedszkolu pomaga w realizacji zadań wychowawczo-dydaktycznych oraz opiekuńczych w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego, celami zawartymi w programach przyjętych w przedszkolu do realizacji. Jest odpowiedzialny za ład i porządek w sali, pomaga dzieciom w nauce czynności samoobsługowych. Praca w Siedlisku w godzinach 06:30- 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe o kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Miejsce pracy:

Siedlisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

LOKALIZACJA:
lubuskie/Siedlisko
DATA PUBLIKACJI:
2021-03-27