Praca: Operator maszyn wtryskowych / Pracownik utrzymania ruchu

Ogłoszenie numer: 2411867, z dnia 2019-04-17

Firma produkująca opakowania i preformy plastikowe PET zatrudni pracowników na stanowisku:

Operator maszyn wtryskowych / Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń
  • nadzór nad procesem produkcyjnym pod kątem parametrów technologicznych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • przezbrajanie maszyn

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (profil elektronika, automatyka, mechanika)
  • ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • kreatywność
  • asertywność i dyspozycyjność pracownika
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę
  • przyuczenie na dane stanowisko
  • premię uznaniową, bony na święta, karta OkSystem

FIRMA:
P.W. Masterchem S.J.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
17-04-2019