info@stylemixthemes.com

Praca: Operator transportu wewnętrznego (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator transportu wewnętrznego (m/k)
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: OTW/GORZ/1020
Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego,
  • dbałość o stany magazynowe,
  • kompletacja wyrobów gotowych zgodnie z wymogami,
  • zapewnianie zaopatrzenia linii produkcyjnych,
  • kontrolowanie i rejestrowanie poprawności wykonywanych czynności.
Wymagania:
  • uprawnienia operatora wózka widłowego UDT,
  • doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • rzetelność i uczciwość.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład naszego klienta po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • dojazd do miejsca pracy z okolicznych miejscowości,
  • dofinansowanie do posiłków.

FIRMA:
Trenkwalder
LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2020-11-17