info@stylemixthemes.com

Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Czerwieńsk
Numer: StPr/20/0802
OBOWIĄZKI:
a.Wstępna obróbka warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków b.Przygotowanie prostych potraw zgodnie z wytycznymi kucharza c.Mycie naczyń d.Sprzątanie kuchni i innych pomieszczeń kuchennych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania inne:

[Inne] : Przyjęcie obowiązku wynikającego z art. 59a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 1967r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczpospolitej (t.j. Dz.U. 2017.1430 ) tj. pracownik będzie zobowiązany do przyjęcia pracowniczego przydziału mobilizacyjnego. Poddanie się procedurze sprawdzającej. Pracodawca wypłaca dodatek za staż pracy. Wymagane dokumenty : określone na stronie www.44wog@wp.mil.pl.

Miejsce pracy:

Czerwieńsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 936 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Czerwieńsk
DATA PUBLIKACJI:
2020-12-21