info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik Działu Wędzenia

Firma KÖNECKE SP. Z O.O. obecnie zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik Działu Wędzenia
Miejsce pracy: Słubice
Opis stanowiska:
  • kontrola i nadzór  nad procesem technologicznym wędzenia
  • kontrola towaru
  • wydawanie gotowego produktu
  • wypełnianie formularzy kontroli produktów
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • potrafisz samodzielnie podejmować decyzje, jesteś sumienny i punktualny
  • cechujesz się silną motywacją do pracy i zaangażowaniem w wykonywaną pracę
  • jesteś gotowy podjąć się pracy zmianowej
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia i kursy doskonalące umiejętności na stanowisku pracy
  • pracę w doświadczonym zespole specjalistów

FIRMA:
Könecke Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Słubice
DATA PUBLIKACJI:
2021-05-25