info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik Techniczny

Firma KÖNECKE SP. Z O.O. obecnie zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik Techniczny
Miejsce pracy: Słubice
Zadania:
  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji parku maszyn, sieci i instalacji
  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń
  • usuwanie awarii i analiza przyczyn awarii
  • okresowe przeglądy i naprawy maszyn, zamawianie części
Wymagania:
  • ukończona szkoła zawodowa/technikum/ wyższa w kierunku mechaniki
  • pasja do pracy przy maszynach
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w naprawie i utrzymywaniu ruchu maszyn w zakładzie produkcyjnym
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Nie posiadasz doświadczenia? Nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy!

FIRMA:
Könecke Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Słubice
DATA PUBLIKACJI:
2021-05-26