info@stylemixthemes.com

Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 2237292, z dnia 2019-01-11

Klient portalu Praca.pl

biuro na terenie Wschowy
branża: ubezpieczenia

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: lubuskie / Wschowa

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz analiza ich potrzeb
  • utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami
  • kreowanie wizerunku firmy

Wymagania

  • ukierunkowanie na rozwój i osiąganie celów sprzedażowych
  • entuzjazm i zaangażowanie
  • znajomość MS Office
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • niezbędne szkolenia i opiekę doświadczonych pracowników w początkowym okresie pracy
  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • narzędzia pracy, telefon, komputer, samochód

LOKALIZACJA:
lubuskie/Wschowa
DATA PUBLIKACJI:
24-01-2019