Praca: Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie numer: 2168769, z dnia 2018-11-08

KAJA Alfred Olszewski

"KAJA" Alfred Olszewski jest firmą produkcyjno - handlową zajmującą się produkcją i dystrybucją oświetlenia dekoracyjnego od 1990 roku. Prężnie działamy na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych. W swojej ofercie mamy ponad 2000 wzorów żyrandoli, lamp, kinkietów, spotów i innych opraw oświetleniowych. Wspólnie tworzymy przyjazny zespół nastawiony na realizację nadrzędnego celu jakim jest najlepsze oświetlenie.

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Realizowanie strategii handlowej i marketingowej na powierzonym terenie
  • Dbanie o dobre relacje z dotychczasowymi klientami firmy
  • Rozbudowa sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych i zadaniowych
  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Dynamizm i energia w działaniu
  • Samodzielność
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenia w kierowaniu pojazdami
  • Znajomość rynku mile widziana
  • Własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy
  • Cykliczne szkolenia handlowe i produktowe
  • Elastyczny czas pracy