info@stylemixthemes.com

Praca: Sekretarka medyczna

Oferta została przeniesiona do archiwum
Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Sekretarka medyczna
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/20/0217
OBOWIĄZKI:
- szkolenie bhp i ppoż.,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji,- wpisywanie kart informacyjnych pacjentom po wypisie z poszczególnych oddziałów szpitalnych,- prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością szpitala,- sporządzanie odpisów dokumentacji lekarskiej i pielęgniarskiej,- wykonywanie zestawień statystycznych i sprawozdawczych,- prowadzenie rejestrów pacjentów w poszczególnych poradniach specjalistycznych,- składanie i numerowanie dokumentacji indywidualnej pacjenta w sposób chronologiczny i przekazywanie jej do działu rozliczeń i analizy sprzedaży,- wykonywanie kserokopii dokumentacji medycznej pacjentów,- sporządzenie zestawień statystycznych, sprawozdań, pism i raportów,- ścisła współpraca z personelem lekarskim i pielęgniarskim z poszczególnych oddziałów szpitalnych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

LOKALIZACJA:
lubuskie/Świebodzin
DATA PUBLIKACJI:
2020-04-15