info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. podatkowych

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. podatkowych
Miejsce pracy: Zielona Góra, Centrala spółki Jeleniów
Wymagania:
  • Absolwent studiów wyższych o kierunkach ekonomicznych,
  • Znajomość przepisów podatkowych, w tym ordynacji podatkowej, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego,
  • Doświadczenie w rozliczaniu podatku WHT,
  • Znajomość problematyki schematów podatkowych (MDR),
  • Znajomość problematyki cen transferowych,
  • Znajomość rozliczeń podmiotów działających na terenie SSE.
Zakres obowiązków:
  • Obliczanie podatku dochodowego od osób prawnych, VAT i akcyzy,
  • Identyfikacje i rozwiązywanie problemów, które powstały w związku z rozliczeniami z US,
  • Bieżąca kontrola rozliczeń podatkowych oraz współpraca z innymi działami spółki w zakresie nadzoru podatkowego,
  • Współpraca z firmami zajmującymi się doradztwem podatkowym,
  • Doświadczenie w rozliczaniu podatków CIT, VAT i akcyzy
  • Współpraca z organami podatkowymi,
  • Kontrola dokumentów księgowych pod kątem ryzyka podatkowego,
  • Doradztwo w zakresie procedur podatkowych,
  • Nadzorowanie rejestrów i baz danych na potrzeby podatkowe.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i kompetencji,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Po 6 miesięcznym okresie zatrudnienia bogaty pakiet benefitów obejmujący: dofinansowanie do kart multisport, mikołajowe paczki dla dzieci, bony świąteczne, dofinansowanie do karnetów żużlowych, w okresie zimowym bezpłatne posiłki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

FIRMA:
STELMET
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra, Centrala spółki Jeleniów
DATA PUBLIKACJI:
wczoraj