info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Słubice
Twoje zadania:
  • organizowanie działań marketingowych,
  • przygotowywanie prezentacji handlowych i innych materiałów marketingowych,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • udział w przygotowywaniu ofert handlowych
  • uczestniczenie w procesie przyjmowania i odpowiedzi na zapytania ofertowe,
  • monitorowanie rynku pod kątem potencjalnych klientów,
  • przygotowywanie analiz, raportów, prezentacji,
  • tworzenie bazy klientów.
Oczekujemy:
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pokrewnych zadaniach mile widziane,
  • znajomość języka obcego (niemiecki lub angielski) będzie dodatkowym atutem,
  • biegłość w obsłudze MS Word / Excel / PowerPoint,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzowania zadań
  • umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy,
  • możliwość zakwaterowania,
  • dopłaty do dojazdów do pracy.

FIRMA:
NES Global Talent
LOKALIZACJA:
lubuskie/Słubice
DATA PUBLIKACJI:
2022-07-29