info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. umów i rozliczeń z podwykonawcami

Ogłoszenie numer: 3795990, z dnia 2020-10-22

Sinohydro to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Specjalista ds. umów i rozliczeń z podwykonawcami

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Administrowanie umowami z podwykonawcami
  • Rozliczanie podwykonawców
  • Koordynowanie obiegu dokumentów umów na linii GW – Inwestor – Podwykonawca
  • Znajomość prawa budowlanego, mile widziana

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • Znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego
  • Umiejętność czytania  dokumentacji budowlanej
  • Umiejętność redagowania i prowadzenia dokumentacji formalnej
  • Bardzo dobra znajomość  pakietu MS Office (szczególnie Excela)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną

FIRMA:
Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Nowa Sól
DATA PUBLIKACJI:
2020-10-22