info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. wsparcia systemowego

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Specjalista ds. wsparcia systemowego
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wsparciem dla użytkowników systemu magazynowego w zakres którego wchodzą m.in.: prowadzenie usprawnień, wdrażanie zmian w procesach operacyjnych Magazynu, wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów w systemie magazynowym, współpraca z help-desk, tworzenie instrukcji systemowych.

Obowiązki:
  • Wstępne przygotowywanie stanowisk dla nowych pracowników, konfiguracja sprzętu
  • Zakładanie kont użytkowników oraz szkolenie z obsługi systemu, w tym tworzenie instrukcji systemowych
  • Zgłaszanie i rozwiązywanie z globalnym help-desk problemów systemowych
  • Nadzór nad lokalnym sprzętem informatycznym (sprzęt IT)
  • Współpraca z lokalnym klientem (uczestniczenie w spotkaniach operacyjnych, przygotowywanie raportów,
    prezentacji, wsparcie przy zmianach systemowych)
  • Wspieranie projektów IT w zakresie zmian systemowych/procesowych, testów UAT, wsparcia po-wdrożeniowego
Wymagane umiejętności i doświadczenie:
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane w zakresie IT)
  • Znajomość j. angielskiego (poziom swobodnej komunikacji) - warunek konieczny
  • Dobra znajomość MS Excel w zakresie analizy danych
  • Umiejętność konfiguracji sprzętu IT
  • Umiejętność wyszukiwania informacji
  • Mobilność i dyspozycyjność
  • Umiejętność wnioskowania oraz analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie magazynowym lub systemach klasy ERP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z firmą CEVA
  • Dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy - zapewniamy odzież ochronną i obuwie robocze - a także środki ochrony indywidualnej
  • Możliwość wypracowania dodatkowych premii
  • Oferujemy pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, ZFŚS, karta sportowa
  • Bardzo miła atmosfera pracy, szacunek dla pracowników
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej
  • Pracujemy dla znanych marek m.in.: ORANGE Polska, BMW, Volvo, Philips, Leroy Merlin, Fiat, GSK i innych - dołącz do nas!

FIRMA:
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2020-11-20