info@stylemixthemes.com

Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą
Numer: StPr/21/2144
OBOWIĄZKI:

przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie towarów do sprzedaży, np. wystawienie ich na półki, witryny odpowiednie wyeksponowanie towarów w celu ich zareklamowania bieżące uzupełnianie towarów na pólkach zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, kradzieżą udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów obsługa klienta (w tym pakowanie towarów, przyjmowanie należności itp.) przyjmowanie reklamacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Kostrzyn nad Odrą

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

STANOWISKO:
Sprzedawca
LOKALIZACJA:
lubuskie/Kostrzyn nad Odrą
DATA PUBLIKACJI:
2021-12-16