info@stylemixthemes.com

Praca: Administrator UNIX

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Administrator UNIX

Nr Ref.: [1344] A

Zadania:
  • zorientowanie na realizację postawionych celów, zarówno tych indywidualnych jak i zespołowych
  • współpraca w zespole przy realizacji zadań, jak również chętne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi członkami zespołu - udzielanie wsparcia członkom zespołów, w których lub z którymi pracuje
  • aktywne poszukiwanie rozwiązań problemów oraz optymalnych sposobów realizacji zadań. Jakość i kompletność dostarczanych produktów i rozwiązań jest równie istotna jak terminowe ich dostarczanie.
  • komunikowanie się w sposób otwarty i efektywny (nastawiony na realizację celu/zadania)
  • okresowa praca pod presją terminów i w sytuacjach ze swej natury stresujących

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe:

  • minimum 2 lata pracy we wdrażaniu i/lub utrzymaniu systemów Unix (preferowany Oracle Solaris, HP UX)

Certyfikaty:

  • mile widziane certyfikaty z administracji SO Solaris i HPUX albo równoważna wiedza i doświadczenie

Znajomość technologii:

Oracle Solaris:

  • Systemy operacyjne Solaris 10, Solaris 11
  • Wirtualizacja: LDom, Zone
  • Konsole zdalne: ILOM, ALOM, XSCF
  • Środowiska klastrowe: Sun Cluster, Veritas Cluster
  • Zarządzanie: OEM Ops Center

HP UX:

  • Systemy operacyjne HP-UX 11.23, 11.31
  • Wirtualizacja: NPAR, VPAR
  • Konteneryzacja: SRP
  • Konsole zdalne: ILO, OA
  • Środowiska klastrowe: Serviceguard
  • Backup: Ignite-UX

Języki obce:

  • Angielski zaawansowany (minimum poziom B2)

Ogólne:

  • Doświadczenie w administracji, rozwiązywaniu problemów, migracjach oraz konsolidacjach.
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym (8-16 / 14-22 z dyżurami weekendowymi) oraz w oknach serwisowych poza standardowymi godzinami pracy.

Dodatkowym atutem będzie znajomość poniższych technilogii:

  • Systemy monitoringu: Zabbix
  • Automatyzacja: Ansible, Puppet
  • Bazy Danych Oracle 10g,11g,12c (administracja)

Oferujemy:
  • pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

FIRMA:
IT CONNECT Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
wczoraj