info@stylemixthemes.com

Praca: Automatyk utrzymania ruchu

RELPOL S.A.,to polski producent przekaźników, którego historia rozpoczęła się 1958 roku.
To właśnie ponad 60-letnie doświadczenie pozwala nam produkować najwyższej jakości różnego rodzaju przekaźniki.

Ostatni czas to dla nas okres rozbudowy, dynamicznego rozwoju, nowych projektów, ale także uzyskania wielu nagród i wyróżnień m.in. Made in Poland, Polskiej Nagrody Innowacyjności, Lauru Bezpieczeństwa za bezpieczne i przyjazne pracownikom miejsca pracy, oraz I miejsce w konkursie Pracodawca/Organizator Pracy Bezpiecznej.

Automatyk utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Żary, ul. 11 Listopada 37

Główne zadania na stanowisku:
  • Przeglądy, konserwacje, remonty maszyn i urządzeń
  •  Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  •  Prowadzenie wymaganych zapisów w kartach napraw
  •  Dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych
  •  Wykonywanie niezbędnych modernizacji parku maszynowego
Wymagania:
  •  Wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe)
  •  Wiedza techniczna, w zakresie budowy maszyn i automatyki przemysłowej
  •  Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym i przyrządami pomiarowymi
  •  Umiejętność analizowania dokumentacji konstrukcyjnej
  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Profesjonalne szkolenia
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Program poleceń pracowniczych

FIRMA:
RELPOL S.A. Żary
LOKALIZACJA:
lubuskie/Żary, ul. 11 Listopada 37
DATA PUBLIKACJI:
2022-06-23