info@stylemixthemes.com

Praca: Doradca Weterynaryjny / Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 4916424, z dnia 2021-07-01

Klient portalu Praca.pl

Firma z branży zoologicznej, w związku z rozwojem struktur handlowych do swojego zespołu poszukuję kandydatów na stanowisko:

Doradca Weterynaryjny / Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów Klientom detalicznym.
  • Realizacja obowiązującego standardu sprzedaży i obsługi Klientów.
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy.
  • Rozwijanie dotychczasowej bazy Klientów.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego z branży FMCG lub zoologicznej.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Nastawienie na sukces.
  • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu.
  • Znajomość branży będzie (dodatkowy atut).
  • Zainteresowania związane z tematyką zwierzęcą (dodatkowy atut).

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizję adekwatną do osiąganych wyników.
  • Profesjonalny pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych.
  • Możliwość awansu w strukturach firmy.
  • Sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy.

LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-01