info@stylemixthemes.com

Praca: Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Elektromonter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1396
OBOWIĄZKI:
Montarz i uzbrajanie stanowisk słupowych dla linii napowietrznych i kablowtych.Montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych i energetycznych w szczeólności opraw oświetlenia ulicznego.Wymiana urządzeń elektroenergetycznych tj. szafy oświetlenia ulicznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: elektryka, emergetyka, teletechnika
Uprawnienia: uprawnienia do eksploatcji urządzeń do 1 kv (wymagany staż - lata: 2)

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-08-02