info@stylemixthemes.com

Praca: Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Elektromonter
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1322
OBOWIĄZKI:
OPIS STANOWISKA: -wykonywanie konserwacji, napraw, remontów oraz pomiarów sieci i urządzań elektroenergetycznych (nN/SN) -podłączanie maszyn i linii produkcyjnych -praca w delegacji lub na miejscu - instalowanie urządzeń elektroenergetycznych w ramach eksploatacji, naprawy lub inwestycji - usuwanie awarii aparatury, instalacji, sieci i urządzań elektroenergetycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: mile widziane umiejętności tzw."złota rączka"
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, Stawka jest ruchoma, w zależności od wiedzy, lat doświadczenia i posiadanych uprawnień, mile widziane umiejętności tzw."złota rączka", prawo jazdy kategoria - B

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-07