info@stylemixthemes.com

Praca: Elektryk (małomice)

Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Elektryk (małomice)
Miejsce pracy: Małomice
Numer: StPr/21/0003
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz usuwanie bieżących awarii - bieżące monitorowanie pracy obsługiwanych urządzeń- przeprowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z ustalonym harmonogramem - podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : - zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz usuwanie bieżących awarii[Umiejętność 1] : - przeprowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z ustalonym harmonogramem - podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń

Miejsce pracy:

Małomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

LOKALIZACJA:
lubuskie/Małomice
DATA PUBLIKACJI:
2021-01-04