info@stylemixthemes.com

Praca: Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Główny księgowy
Miejsce pracy: Glińsk
Numer: StPr/21/0233
OBOWIĄZKI:
- sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych oraz innych wymaganych przepisami prawa i ich terminowe przekazywanie,- prowadzenie rozliczeń i sprawozdawczości podatku VAT,- sporządzaniu planów dochodów i wydatków budżetowych i ich bieżąca analiza,- przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych,- prowadzenie ewidencji i rozliczeń podatkowych,- opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych wydawanych przez Dyrektora, dotyczących prowadzenia rachunkowości, zakładowego planu kont, obiegu dokumentów, zasad przeprowadzania inwentaryzacji i innych procedur wynikających z konieczności właściwego funkcjonowania jednostki oraz ich aktualizowanie,- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, naliczanie amortyzacji, rozliczanie inwentaryzacji, majątku rzeczowego jednostki,- rozliczanie odpłatności za pobyt uczestników,- windykacja roszczeń i należności,- współpraca ze Skarbnikiem Powiatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Ekonomia
Uprawnienia: Biegły rewident
Uprawnienia: Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

Miejsce pracy:

Glińsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

LOKALIZACJA:
lubuskie/Glińsk
DATA PUBLIKACJI:
2021-03-29