info@stylemixthemes.com

Praca: Hafciarka / hafciarz.

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Hafciarka / hafciarz.
Miejsce pracy: Sulęcin
Numer: StPr/21/0425
OBOWIĄZKI:
Oferta zgłoszona jest w ramach realizacji projektu pt. Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych 30+ (2021), współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020 obejmującego aktywizację osób bezrobotnych, spełniających kryteria dostępu - są to osoby w wieku 30 lat i więcej znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy:- osoby starsze w wieku 50 lat i więcej,- kobiety,- osoby z niepełnosprawnościami,- osoby długotrwale bezrobotne,- osoby o niskich kwalifikacjach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Sulęcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

LOKALIZACJA:
lubuskie/Sulęcin
DATA PUBLIKACJI:
2021-09-29