info@stylemixthemes.com

Praca: Handlowiec

Jesteśmy firmą produkcyjną, działającą w obszarze armatury przemysłowej i części maszyn, głównie dla przemysłu ciężkiego /sektor wydobywczy, energetyczny, paliwowy/

Działamy od 1971 roku na rynku krajowym i zagranicznym.

Handlowiec
Miejsce pracy: Zielona Góra woj. lubuskie

Poszukujemy do Biura Handlowego osoby dynamicznej, nastawionej na wieloletnią współpracę, otwartej na kontakty z Klientem, z doświadczeniem w pozyskiwaniu nowych rynków zbytu.

Główne obowiązki:
  • aktywne poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • udział w kreowaniu strategii handlowej Firmy i współpracy z Klientem
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy i jej pozycji na rynku
  • realizacja planów sprzedaży
  • negocjacje handlowe
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia na stanowisku Handlowca w przemyśle
  • doświadczenia w zakresie technik negocjacji i współpracy z Klientem
  • wysokiej motywacji ukierunkowanej na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • dynamizmu w działaniu, bardzo dobrej organizacji pracy, kreatywności i samodzielności
  • znajomości j.angielskiego komunikatywnie
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • bardzo ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym, posiadającej szerokie ambicje rozwoju
  • wynagrodzenie zasadnicze do negocjacji + prowizja + premie + dodatki
  • możliwości rozwoju własnego poprzez szkolenia, udział w ciekawych projektach
  • możliwości awansu zawodowego
  • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonania powierzonych zadań
  • dodatkowe ubezpieczenia, Pakiety Medyczne
  • inne benefity

Zapraszamy do współpracy

STANOWISKO:
Handlowiec
FIRMA:
METAL-GUM Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-04-06