info@stylemixthemes.com

Praca: Inspektor

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gorzowie Wielkopolskim
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Ogłoszenie o naborze Nr 74149

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa, obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie, praca związana z bezpośrednią obsługą klienta.

W obiekcie jest winda oraz podjazd do budynku dla wózków. Ciągi komunikacyjne dość wąskie, brak toalet dla osób niepełnosprawnych.

Stanowisko pracy zlokalizowane na I piętrze.

Zakres zadań

  • ewidencjonuje pisma wpływające i wychodzące z Regionanej Dyrekcji
  • kompletuje i i przedkłada dokumenty oraz korespondencję do podpisu Regionalnemu Dyrektorowi
  • prowadzi rejestr skarg i wniosków
  • udziela informacji klientom
  • przygotowuje i obsługuje spotkania z klientami i gośćmi
  • prowadzi sprawy kancelaryjno-administracyjne
  • publikuje zarządzenia Regionalnego Dyrektora na wewnętrznej platformie komunikacyjnej
  • zaopatruje stanowiska pracy w niezbędne materiały biurowe

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • znajomość instrukcji kancelaryjnej

STANOWISKO:
Inspektor
LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2021-02-07