Praca: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne - przemysłowe

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne - przemysłowe
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1221
OBOWIĄZKI:
praca umysłowa wykonywana przez cały rok na zewnątrz na placu budowy oraz w pomieszczeniach; organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie prowadzonych robót, praca 8 godzin/dzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe budownictwo ogólne lub przemysłowe , mile widziane doświadczenie, uprawnienia budowlane

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-23