Praca: Inżynier budownictwa - urządzenia, instalacje i sieci energetyczne

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Inżynier budownictwa - urządzenia, instalacje i sieci energetyczne
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1398
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie harmonogramu inwestycji.Realizacja i kontrolowanie harmonogramu projektu oraz prawidłowości wykonanych prac.Współpraca w procesie rozliczeń z wykonanwcami i rozliczenia inwestycji.Nadzór nad procesami administracyjnymi.Prowadzenie spraw formalno-prawnych związanych z realizacją inwestycji.Weryfikacja dokumentacji powykonawczej.Przygotowywanie przedmiarów do ofert na podstawie dokum. technicznej i projektowej.Analiza ofert przedkłóadanych przez podwykonawców, raportowanie postępu prac.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budowlane, elektryka, elektrotechnika.
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: doświadczenie 3 lata (wymagany staż - lata: 3)

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-08-02