info@stylemixthemes.com

Praca: Inżynier Budowy

Przedsiębiorstwo AGAT S.A. z siedzibą w Koluszkach prowadzi rekrutację na stanowisko

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Wędrzyn

Obowiązki:
  • wspieranie kierownictwa budowy w prowadzeniu inwestycji
  • analizowanie dokumentacji technicznej
  • nadzorowanie, koordynacja robót budowlanych przy udziale firm podwykonawczych
  • kontrola jakości wykonywanych prac
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BiHP oraz przepisów środowiskowych na placu budowy
  • czytanie projektów budowlanych,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów
  • uczestnictwo w organizacji budowy
  • przygotowanie, uzgadnianie dokumentacji budowy
  • uczestnictwo w realizacji zamówień
Wymagania:
  • ukończone studia inżynierskie - kierunek Budownictwo (doświadczenie w branży mile widziane),
  • dyspozycyjność czasowa
  • znajomość aplikacji MS Office i oprogramowania AutoCAD
  • podstawowa znajomość zasad kosztorysowania i harmonogramowania
  • systematyczność, dokładność, punktualność
  • komunikatywność, zdolność do pracy zespołowej, konsekwencja w działaniu
  • umiejętność samoorganizacji,
  • zaangażowanie wobec wykonywanej pracy i powierzonych obowiązków oraz chęć rozwoju.
  • właściwe reprezentowanie firmy w kontaktach ze zleceniodawcą.
  • sumienność, szczerość i otwartość,
  • znajomość obsługi urządzeń pomiarowych i wspomagających budowę,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • prawo jazdy Kat. B
  • znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych
  • znajomość przepisów BHP
  • doświadczenia zawodowe przy realizacji obiektów przemysłowych - mile widziane
Prosimy również o zamieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych).”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

FIRMA:
AGAT S.A.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Wędrzyn
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-21