info@stylemixthemes.com

Praca: Inżynier procesu

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Inżynier procesu
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • nadzór, optymalizacja oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcji;
  • aktualizowanie standardów produktów i procesów;
  • doskonalenie wiedzy, umiejętności i świadomości pracowników produkcji i montażu;
  • monitorowanie wdrożonych metod wytwarzania i wprowadzanie działań korygujących;
  • przygotowanie i realizacja nowych uruchomień produkcji, realizacja projektów w obrębie doskonalenia procesu produkcji powierzonych przez dyrektora produkcji;
  • przygotowanie layout’u linii, instrukcji stanowiskowej, wyznaczanie taktu i czasu procesu produkcyjnego.
Profil Kandydata:
  • doświadczenie stanowisku inżyniera procesu w zakładzie produkcyjnym lub na stanowisku związanym z automatyzacją i organizacją stanowisk produkcyjnych;
  • wykształcenie wyższe, techniczne ( mechaniczne lub elektryczne) (Inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn, mechatronika);
  • znajomości narzędzi zarządzania projektami i Lean Manufacturing oraz Sig Sigma;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD;
  • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole, kreatywność, skuteczność, odpowiedzialność, rzetelność.
Oferujemy
  • Możliwy awans wewnętrzny
  • Lider e-mobility
  • Zespołowość
  • Innowacyjna branża
  • Środowisko międzynarodowe
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Szkolenia, rozwój pracowników
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Inicjatywy sportowe, np. pakiet OK System, squash
  • Udział w inicjatywach
  • społecznych
  • Spotkania integracyjne i eventy firmowe
  • Niezbędne narzędzia pracy

FIRMA:
Ekoenergetyka-Polska S.A.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2020-11-25