info@stylemixthemes.com

Praca: Inżynier Produkcji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Produkcji
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski | Numer ref.: IPR/037/DJA

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej organizacji
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport, świadczenia świąteczne)

Wymagania:

  • Wykształcenie m.in. średnie (mechanika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Umiejętność obsługi podestów ruchomych
  • Uprawnienia SEP energetyczne: Gr. 1 i 2 (E+D)
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych
  • Mile widziana znajomość AutoCad
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za stan techniczny wszystkich budynków i instalacji związanych z budynkami oraz zakładem
  • Odpowiedzialność za utrzymanie w sprawności urządzeń transportu bliskiego, w tym pod dozorem UDT (wózki widłowe, podnośniki, urządzenia dźwigowe)
  • Planowanie i zapewnienie odpowiednich przeglądów oraz wykonywanie testów urządzeń i instalacji
  • Raportowanie działań (w tym praca z programami MESO i SAP)
  • Uczestnictwo w pracach inwestycyjnych
  • Propozycje usprawnień (KAIZEN)
  • Szkolenie współpracowników

FIRMA:
ManpowerGroup Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2021-09-09