info@stylemixthemes.com

Praca: Inżynier projektu

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Inżynier projektu
Główne zadania:
  • Profesjonalne zarządzanie i koordynacja zespołów technicznych w ramach projektów rozwojowych;
  • Odpowiedzialność za planowanie i budżetowanie projektów rozwojowych, jak również za koordynację przydziału i nadzór nad zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi aż do oceny wyników;
  • Definicja i specyfikacja usług rozwojowych;
  • Koordynacja międzynarodowych spotkań dotyczących rozwoju oraz ustalenie specyfikacji z klientami, OEM i dostawcami;
  • Wdrażanie specyfikacji z uwzględnieniem kosztów, terminów i wymagań procesowych;
  • Osoba do kontaktu we wszystkich kwestiach technicznych podczas rozwoju produktu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dużym plusem będzie praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym o podobnym charakterze);

  • Dobra znajomość programów CAD 2D/3D, CATIA;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Wiedza z zakresu elementów elektrycznych, kalkulacji i projektowania lekkich konstrukcji oraz z zakresu obowiązujących wymagań;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy;

  • Analityczne myślenie.

Oferujemy:

  • Mozliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • Szkolenia zewnętrzne podnoszące kwalifikacje

  • Wczasy pod gruszą, świadczenia socjalne, nagrody roczne, ubezpieczenie medyczne

  • Dofinansowanie do dojazdów

  • Możliwość pracy hybrydowej

FIRMA:
NES Global Talent
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2022-07-27