info@stylemixthemes.com

Praca: Kierowca do 3,5 t

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Kierowca do 3,5 t
Miejsce pracy: Myszęcin
Numer: StPr/21/0218
OBOWIĄZKI:
Załadunek - rozładunek , prawidłowe zabezpieczenie towaru / transport samochodem dostawczym do 3,5T / komunikowanie się z przełożonym spedytorem , odbieranie telefonu / dbanie o powierzone auto -umiejętność napraw podstawowych / umiejętność szybkiego posługiwania się INTERNETEM , wysyłanie maili i dokumentowanie przebiegu trasy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: biegła obsługa internetu
Uprawnienia: Dobry wzrok
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Doświadczenie w załadunku / rozładunku samochodu dostawczego do 3,5T oraz doświadczenie w prowadzeniu takich pojazdów[Umiejętność 1] : Język Ukraiński biegły w mowie i w piśmie ( praca ze spedytorem pochodzącym z Ukrainy )[Inne] : Doświadczenie w załadunku / rozładunku samochodu dostawczego do 3,5T oraz doświadczenie w prowadzeniu takich pojazdów

Miejsce pracy:

Myszęcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

LOKALIZACJA:
lubuskie/Myszęcin
DATA PUBLIKACJI:
2021-04-08