info@stylemixthemes.com

Praca: Kierowca Międzynarodowy BUS 3.5 t

Ogłoszenie numer: 3813795, z dnia 2020-10-27

Transwise jest firmą zajmującą się wsparciem doradczym dedykowanym branży transportowej. Działamy na rynku od 2013 roku, dzięki naszej działalności – nasi partnerzy rozwinęli kilkadziesiąt dobrze prosperujących firm operujących w transporcie międzynarodowym do 3,5 t. Naszą kluczową wartością jest wspieranie sukcesu naszych klientów.

Kierowca Międzynarodowy BUS 3.5 t

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

W związku z nieustannym rozwojem działalności transportowej świadczonej przez Naszego Klienta poszukujemy Kierowcy Międzynarodowego

Start rozpoczęcia współpracy: od zaraz!

Wymagania

  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia w międzynarodowym transporcie towarów (min. 1 rok)
  • dobrych umiejętności organizacyjnych oraz orientacji w terenie

Oferujemy

  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia za wykonywaną pracę
  • pracę w systemie 3/1
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon komórkowy, nawigacja GPS)
  • praca na terenie Europy Zachodniej, Skandynawii i Anglii (stałe zlecenia i stałą współpraca z rzetelną spedycją)
  • stałe wsparcie spedytora w realizowanych zleceń transportowych
  • nową flotę pojazdów - Peugeot Boxer (plandeka - 10 ep, w pełni wyposażony)

FIRMA:
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2020-10-27