info@stylemixthemes.com

Praca: Kierowca międzynarodowy

Ogłoszenie numer: 2066046, z dnia 2019-03-22

Firma Pieter Smit Theater Rock Polska Sp.z o.o. z Dąbrowy Górniczej zajmuje się obsługą wydarzeń kulturalnych i w związku z dalszym rozwojem firmy, poszukuje pracowników na stanowisko KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY.

Firma  działa na polskim rynku od 2007 roku, posiada wiele oddziałów w Europie, ogromny tabor i wspaniałych pracowników.

Kierowca międzynarodowy

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • praca przy obsłudze tras koncertowych
  • transport na terenie Europy Wschodniej i Zachodniej
  • kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym i krajowym

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. C+E,
  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne
  • karta kierowcy
  • ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • dyspozycyjność i solidność w pracy
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny)
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia - wysoka podstawa plus wszystkie należne elementy wynagrodzenia na stanowisku kierowcy
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10go dnia kolejnego miesiąca
  • dodatkowe ubezpieczenie na opiekę medyczną w Polsce oraz w całej Unii Europejskiej
  • możliwość rozwoju osobistego
  • forma zatrudnienia -  umowa o pracę

FIRMA:
Pieter Smit Theater Rock Polska Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
22-03-2019