Praca: Kierowca samochodu do 3,5t dmc w ruchu międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Kierowca samochodu do 3,5t dmc w ruchu międzynarodowym
Miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie
Numer: StPr/21/0017
OBOWIĄZKI:
realizacja zleceń transportowych, odbiór i dostawy towarów na terenie UE, kontakt z klientem w miejscu ładunku, wypełnianie dokumentacji kierowcy, zabezpieczanie towaru oraz dbałość w realizacji zasad konwencji CMR podczas wykonywania obowiązków pracowniczych oraz przepisów celnych w przypadku dostawy do krajów spoza UE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Inne] : dyspozycyjność na długie wyjazdy w trasę, min. 3 tygodnie i warunki związane z zatrudnieniem w charakterze kierowcy międzynarodowego, praca poza terytorium krajów - delegacja służbowa do m.in. Niemiec, Belgii, Holandii, itp.

Miejsce pracy:

Strzelce Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 852 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

LOKALIZACJA:
lubuskie/Strzelce Krajeńskie
DATA PUBLIKACJI:
2021-01-12