Praca: Kierowca samochodu dostawczego w ruchu międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Kierowca samochodu dostawczego w ruchu międzynarodowym
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Numer: StPr/20/1435
OBOWIĄZKI:

prowadzenie pojazdu, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem towaru; zabezpieczenie przewożonych towarów; niezbędne czynności administracyjne; utrzymanie pojazdu w czystość.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność prawidłowego rozmieszczenia i zabezpieczenia ładunku

Miejsce pracy:

Gorzów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2020-10-21