info@stylemixthemes.com

Praca: Kierownik Działu Produkcji

Ogłoszenie numer: 3895416, z dnia 2020-11-17

Firma ROZMIAR SUKCESU w ramach rekrutacji w branży prefabrykacji poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Działu Produkcji

Kierownik Działu Produkcji

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesem produkcji prefabrykatów betonowych
  • Tworzenie oraz realizacja planu produkcyjnego
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

Wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu procesem oraz  zespołem w firmie produkcyjnej w zakresie produkcji prefabrykatów betonowych
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • ogólna wiedza techniczna oraz znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, zdyscyplinowanie, umiejętność współpracy w zespole, kreatywność
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia od uzyskanych efektów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

FIRMA:
Rozmiar Sukcesu Inspirujemy do działania
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2020-11-17