info@stylemixthemes.com

Praca: Kierownik Jakości

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Kierownik Jakości

Zadania:
  • Organizacja pracy na poszczególnych działach produkcyjnych umożliwiająca zachowanie terminów
  • Organizowanie, wdrażanie, nadzór, rozwój i kontrola realizacji Systemu Zarządzania Jakością
  • Nadzór nad kontrolą jakości dostarczanych materiałów, surowców i usług oraz wysyłanych produktów gotowych
  • Składanie kontrola i wyjaśnianie reklamacji oraz realizacja procedur reklamacyjnych, prowadzenie dokumentacji dotyczącej reklamacji
  • Organizacja i nadzór nad ewidencją przyrządów pomiarowych i narzędzi sprawdzianów
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i prowadzenie dokumentacji w tym zakresie
  • Przeprowadzanie niezbędnych szkoleń z zakresu jakości oraz nadzór i monitorowanie realizacji planów szkoleniowych
  • Przygotowywanie dokumentacji i zakładu do audytów zewnętrznych i wewnętrznych oraz przeprowadzanie tych audytów zgodnie z procedurami Systemu Zarządzania Jakością
  • Kontrola kosztów reklamacji i jakościowych
  • Zatrzymywanie procesu produkcyjnego, blokowanie poszczególnym materiałów surowców lub produktów gotowych w przypadku stwierdzenia odchyleń oraz nadzór i kontrolna nad usunięcie wykrytych odchyleń i zwalnianie wcześniej zablokowanych materiałów surowców lub produktów
  • Współpraca z dostawcami i odbiorcami
Wymagania na stanowisku:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie systemów i procedur jakościowych oraz organizacji polityki jakości w firmie,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu organizacji polityki jakości w firmie, norm jakościowych, systemów jakościowych i procedur
  • Szkolenie dla Audytorów Wewnętrznych 9001;16949, VDA
  • Szkolenia z zakresu FMEA, APQP, PPAP, MSA, SPC, narzędzia jakości
  • Znajomość zagadnień z zakresu przyrządów, narzędzi i technik pomiarowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów (premie miesięczne, szkolenia, dofinansowanie do dojazdów)
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy

FIRMA:
NES Global Talent
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2020-09-24