Praca: Kierownik kotłowni wysokoprężnej sekcji gospodarki mieszkaniowej i kwaterunkowej wydziału techniki i zaopatrzenia nadodrzańskiego oddziału straży granicznej w krośnie odrzańskim

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Kierownik kotłowni wysokoprężnej sekcji gospodarki mieszkaniowej i kwaterunkowej wydziału techniki i zaopatrzenia nadodrzańskiego oddziału straży granicznej w krośnie odrzańskim
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/20/0658
OBOWIĄZKI:
- znajomość przepisów, zarządzeń i wytycznych organów nadrzędnych, ściśle przestrzeganie i wykonywanie ich w zakresie swoich obowiązków służbowych,- kontrola nad właściwą pracą całej obsługi kotłowni, prawidłową eksploatacją urządzeń centralnego ogrzewania,- zapewnienie gotowości urządzeń, instalacji i elementów kotłowni,- wykonywanie wszelkich czynności związanych bezpośrednio z rozpoczęciem i zakończeniem sezonu grzewczego,- zamawianie oleju opałowego dla Placówek SG,- wykonywanie podstawowych czynności obsługowo-konserwacyjnych wynikających z Dokumentacji Techniczno- Ruchowych (DTR) poszczególnych urządzeń,- utrzymywanie w ruchu ciągłym, obsługiwanej kotłowni poprzez wykonywanie czynności zgodnie z instrukcją obsługi,- kontrola sprawności urządzeń pomiarowych,- racjonalna gospodarka opałem,- prowadzenie wymaganej dokumentacji dotyczących urządzeń kotłowni i instalacji centralnego ogrzewania,- udział w komisjach odbioru obiektów po remontach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie średnie,- doświadczenie: 4 lata pracy na podobnym stanowisku,- kultura pracy i osobista,- podstawowa obsługa komputera,- systematyczność,- umiejętność pracy w zespole,- uprawnienia G-2 i G-3 Wymagania pożądane:- wykształcenie: średnie techniczne związane z obsługą kotłowni i eksploatacją urządzeń centralnego ogrzewania,- doświadczenie: 4 lata pracy przy obsłudze kotłowni.

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 466 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Krosno Odrzańskie
DATA PUBLIKACJI:
2020-10-05