info@stylemixthemes.com

Praca: Kierownik / Manager Firmy

Niemiecka Firma Elektryczna Elkab-System GmbH (Instalacje Elektryczne) otwierająca swoją siedzibę w Polsce zatrudni od lipca 2021 osobę z wykształceniem Elektrotechnicznym i z praktyka zawodowa na stanowisko:

Kierownik / Manager Firmy
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: KIER/MF/jobs.pl
Zakres obowiązków:
  • Rekrutacja kadry w nowo powstającym oddziale
  • Samodzielność w prowadzeniu i zarządzaniu oddziałem
  • Kontakt z Klientami
  • Przeprowadzanie Kosztorysów i kontakt z Klientem
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Nadzór i rozliczanie Zespołu
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w branży Elektro (Instalacje elektryczne)
  • Umiejetnosc Kalkulacji Projektow elektrycznych
  • Doswiadczenie w Projektowaniu i nadzorze prac elektrycznych.
  • Praktyka na podobnym stanowisku
  • Samodzielność , własna inicjatywa i dobra organizacja pracy
  • Kontaktowość w stosunkach międzyludzkich
  • Wykształcenie o kierunku Elektrotechnicznym min. Srednie
  • Bardzo dobra znajomość programów biurowych Excel / Word , Rysunku Technicznego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język niemiecki mile widziany (jednak niekonieczny)
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko kierownicze
  • Atrakcyjne i stabilne warunki wynagrodzenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego , praktyki na terenie Niemiec
  • Samochód służbowy
  • Stala umowa o prace

FIRMA:
Elkab-System
LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-30