info@stylemixthemes.com

Praca: Kierownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Kierownik produkcji
Miejsce pracy: Drezdenko
Numer: StPr/21/0111
OBOWIĄZKI:
Realizowanie produkcji zgodnie z oczekiwaniami klientówPlanowanie produkcji w cyklach dziennych i tygodniowych,Motywowanie i rozwijanie zespołu w celu wykorzystania całego jego potencjałZarzadzanie ryzykiemNadzór nad dokumentacją produkcyjnąNadzór nad pracownikami (około 25-30 pracowników podzielonych na zmiany)Ewidencjonowanie czasu pracy podległych pracownikówDbanie o odpowiedni stan narzędzi niezbędnych do produkcjiDoskonalenie procesu produkcjiDbanie o odpowiedni poziom wydajnościDbanie o ład na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHPSzkolenie i rozwijanie podległych pracownikówInicjowanie działań poprawiających jakość, wydajność, bezpieczeństwo i ergonomię pracy w DzialeRealizowanie innych poleceń przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, preferowane z obszaru produkcji; Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym; kompetencje menadżerskie; Umiejętność analitycznego myślenia; Samodzielność w podejmowaniu decyzji; Umiejętność utrzymania wysokiej efektywności pracy w stresujących warunkach; znajomość zasad organizacji produkcji; Dyspozycyjność; Proaktywna postawa, punktualność, rzetelność

Miejsce pracy:

Drezdenko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

LOKALIZACJA:
lubuskie/Drezdenko
DATA PUBLIKACJI:
2021-02-11