info@stylemixthemes.com

Praca: Kierownik Produkcji

Firma produkcyjna z 50-letnim stażem działająca w obszarze armatury przemysłowej i części maszyn,  o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Produkcji
Rejon: województwo lubuskie

Poszukujemy silnej osoby z doświadczeniem w zarządzaniu działem produkcyjnym o profilu mechanicznym, zdecydowanej i konsekwentnej w działaniu, śmiało podejmującej trudne wyzwania, znającej zasady i narzędzia zarządzania zespołem pracowników oraz potrafiącej zapewnić realizację produkcji zgodnie z wymaganiami klientów.

Główne obowiązki:
  • skuteczne organizowanie i kierowanie działem produkcyjnym
  • nadzór nad procesami planowanie produkcji
  • kompleksowe zarządzanie podległym personelem, organizacja pracy i bezpośredni nadzór
  • bieżąca kontrola wydajności produkcji, terminowości realizacji zadań
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • zarządzanie i nadzór nada stanem technicznym i formalnym parku maszynowego
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne /mechanika, budowa maszyn, automatyka/
  • doświadczenie w kierowaniu działem produkcji
  • umiejętność koordynowania prac różnych działów produkcji
  • operatywność, sprawność działania, konsekwencja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i ustalania priorytetów
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w kraju i zagranicą
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • szkolenia i możliwości rozwoju własnego poprzez /szkolenia, projekty, doświadczenie/
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie + dodatki
  • ubezpieczenia, pakiety medyczne
  • inne

FIRMA:
METAL-GUM Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2021-01-04