info@stylemixthemes.com

Praca: Kierownik technologii/główny spawalnik

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Kierownik technologii/główny spawalnik
Miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie
Numer: StPr/20/0899
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad procesami spawalniczymi. Opracowywanie dok. technologii spawania, nadzór nad działem technologii, prowadzenie ewidencji spawaczy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. Obsługa programu typu CAD. Uprawnienia do pełnienia funkcji głównego spawalnika (IWE/EWE). Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku. Znajomość j.niemieckiego, j.angielskiego.

Miejsce pracy:

Strzelce Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

LOKALIZACJA:
lubuskie/Strzelce Krajeńskie
DATA PUBLIKACJI:
2020-12-19